Lyžařský areál KAŠPERKY


Areál je vzdálený pouhých 400m od centra horského městečka Kašperské Hory, bezproblémově přístupný po místní komunikaci. Parkoviště přímo v areálu ZDARMA!


Kašperské Hory leží v samém srdci Šumavy. Nádherná příroda a zdravé horské prostředí uchvátí každého. Město se nachází asi 30km jižně od okresního města Klatovy v nadmořské výšce 740m n. m., a tím se stává nejvýše položeným gotickým městem v České republice s velmi bohatou historií. Skiareál Kašperské Hory je jeden z nejmodernějších areálů na Šumavě, který je vhodný zejména pro začínajícího lyžaře nebo snowboardistu, rodiny s dětmi a školní lyžařské výcviky. 

Sjezdové tratě jsou v celkové délce 1800m a jsou středně náročné úrovně. Jedna z tratí je speciálně určena pro výuku dětí a začínajících lyžařů! Perfektní pokrývku a dlouhou zimní sezónu zaručuje moderní zasněžovací technika, která obsáhne 98% tratí. Úpravy sjezdovek probíhají denně před denním i večerním lyžováním! 

Snowpark: je špičkově vybaven a pro zajištění maximální bezpečnosti je pravidelně upravován. Snowpark uspokojí začínající i náročné snowboardisty! 

Snowtubing: zaručeně bezpečná jízda na nafukovacích člunech ve sněhovém korytu! Snowtubing je zábava pro děti, která ale nadchne i dospělé. 

Přímo v areálu je Vám dále k dispozici: lyžařská škola, půjčovna lyží a snowboardů, servis lyží, sportshop, občerstvení, sociální zařízení. 

V areálu se nachází také dětský park, v kterém naleznete: 24 metrů dlouhý pohyblivý koberec pro maximální pohodlí při přepravě na svah, lyžařský kolotoč pro začátečníky, 50 metrů dlouhý provazový vlek, dráhu pro sjezd v nafukovacích duších, pohádkové a zvířecí slalomové dráhy s podjezdy a tunely,dětský koutek s vyhřívanou hernou a půjčovnu/prodejnu dětského lyžařského vybavení.

zdroj: http://www.snowhill.cz/

 

         

 

Přidejte se k nám:

                

Podmínky pronájmu:

               

 

TOPlist

 

Copyright © 2014 nejsumava.eu, Vytvořil Marek Šnajdr